Pracownia Praktyk Psychologicznych WSAP

Zespół PPP

Dominika Jopa

pedagog, instruktor terapii uzależnień, studentka II r. Psychologii WSAP

Od 12 lat pracuję w zawodzie wychowawcy młodzieży uzależnionej i stwarzającej problemy wychowawcze . Najpierw pracowałam w Katolickim Ośrodku Wychowania i Terapii Uzależnień, Metanoia” (2004 -2012), a od 2013 r. w Salezjańskim Ośrodku Wychowawczym im. Św Jana Bosko.

Ukończyłam I stopień kursu TSR

W pracy z młodzieżą staram się kierować filozofią TSR

„Jeśli coś działa, rób tego więcej.
Jeśli coś nie działa, rób coś innego.
Jeśli coś się nie zepsuło, nie naprawiaj.”

Katarzyna Monika Mańkowska

studentka II roku psychologii WSAP,  pracuje w Białostockim Centrum Onkologii, Zakładzie Rehabilitacji jako starszy statystyk medyczny.

Członek Stowarzyszenia do Walki z Rakiem przy B.C.O. W Pracowni Praktyk Psychologicznych WSAP prowadzi warsztaty pt.: „Drabina, czyli jak budować poczucie własnej wartości u dzieci i młodzieży”.

Urszula Minarczuk

studentka V r. Psychologii WSAP.

Jako przyszły psycholog marzę,  by w przyszłości pracować z dziećmi. Jestem zainteresowana również  psychologią sportu. Jestem "roztrzepana i zakręcona". Niepoprawna optymistka zakochana w siatkówce. Uwielbiająca pisać i dzielić się z innymi swoimi przemyśleniami. Nigdy nie pogardzę dobrą książką i… meczem siatkówki o 3 w nocy !

Sandra Raczkowska

jestem studentką V roku psychologii. Pracuje jako nauczyciel wczesnoszkolny i wychowawca klasy drugiej. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna z przedszkolną oraz studia magisterskie z pedagogiki wczesnoszkolnej.

Za prowadzenie innowacji pedagogicznej pt. „Poszerzamy nasz horyzont – płaszczyzna i sfera" dotyczącej nauczania geometrii sferycznej w edukacji wczesnoszkolnej w 2014 roku otrzymałam:

  • Puchar Podlaskiego Kuratora Oświaty
  • List Gratulacyjny od Dziekana Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB
  • Nagrodę Wójta Gminy Dobrzyniewo Duże

Klaudia Radziwońska

jestem studentką V roku psychologii. Pracuje jako nauczyciel wychowawca klasy drugiej szkoły podstawowej. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna z przedszkolną oraz studia magisterskie z pedagogiki wczesnoszkolnej. Przez rok pracowałam jako nauczyciel wychowawca świetlicy. Od wielu lat jestem wolontariuszem w fundacji "Pomóż im".

Bądź na bieżąco

Zapisz się na newsletter »
design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.