WSAP wspiera

WSAP wspiera

Możliwość dofinansowania do studiów 21-03-2018

Wszelkie informacje dotyczące w/w programu można uzyskać w Departamencie Spraw Społecznych Urzędu miejskiego w Białymstoku, ul. Bema 60/1 pod numerem Tel. (85) 869-65-50, (85) 869-65-65 lub na stronie internetowej pod adresem www.bialystok.pl w zakładce osoby niepełnosprawne.

Departament Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Białymstoku uprzejmie informuje, iż Miasto Białystok realizuje program „Aktywny Samorząd  -„ Moduł II – Pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym” finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Program skierowany jest do pełnoletnich osób niepełnosprawnych ze stopniem znacznym i umiarkowanym zameldowanych (zamieszkałych) na terenie Miasta Białystok, które kontynuują  naukę na poziomie wyższym  lub w szkołach policealnych. W ramach powyższego działania osoba  niepełnosprawna ma możliwość uzyskania  dofinansowania zarówno do kosztów czesnego jaki i dodatku na pokrycie kosztów kształcenia.

Certyfikat Dobroczynności dla WSAP 12-12-2011

11 grudnia 2011, JM Rektor WSAP prof., Jerzy Kopania, otrzymał Certyfikat Dobroczynności przyznany przez Fundację "Pomóż Im".

Podczas uroczystości zgromadzeni goście wysłuchali koncertu Karoliny Cichej.

WSAP aktywnie wspiera działalność Fundacji, m.in poprzez zaangażowanie w akcję "Pola Nadziei". To ogólnopolska kampania, mająca na celu rozpowszechnianie idei opieki paliatywnej w społeczeństwie. Elementem kampanii "Pól Nadziei" jest sadzenie żonkili w wybranych miejscach wokół szkół, przedszkoli, uczelni i urzędów. W październiku 2011 właśnie we WSAP nastąpiło uroczyste posadzenie "pola nadziei" w kształcie serca.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

WSAP wspiera Fundację "Pomóż Im" 08-08-2011

Zachęcamy wszystkich do wspierania Fundacji „Pomóż Im".

Fundacja powstała by pomagać dzieciom z chorobami nowotworowymi, które czeka wielomiesięczne leczenie. Ponadto, od 2009 roku, Fundacja prowadzi Domowe Hospicjum dla Dzieci. Jego celem jest zapewnienie jak największego komfortu fizycznego i emocjonalnego dzieciom, których stan zdrowia nie daje możliwości wyleczenia.

Opieka hospicjum jest z perspektywy pacjenta bezpłatna. Jednak, by mogła być świadczona, każdego dnia, potrzebne są duże kwoty. Kosztują leki, utrzymanie, dojazdy, sprzęt. Każde, nawet najdrobniejsze finansowe wsparcie jest potrzebne, by Fundacja mogła wykonywać swoją pracę. Dlatego zwracamy się o pomoc do każdego, kto jest wrażliwy na cierpienie chorych dzieci.

„Nawet jeśli nie zmienimy całego świata, warto pomagać. Może właśnie nasza pomoc okaże się decydująca w czyimś życiu."

Szczegóły dotyczące Fundacji znajdziecie Państwo na stronie www.pomozim.bialystok.pl

WSAP pomaga rodzinie 10-11-2010

Młoda, samotna matka z dwójką dzieci, aby nie stracić dachu nad głową przyjęła mieszkanie komunalne - kompletną ruinę. Wyższa Szkoła Administracji Publicznej zdecydowała się pomóc - nie tylko zrobić remont, ale także otoczyć opieką pedagogiczną. Studenci Pedagogiki WSAP pomogli jej wyjść na prostą.

Przeczytaj całość »

WSAP wspiera XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 07-05-2010

Już po raz kolejny WSAP wspierał działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przeczytaj całość »

WSAP pomaga mieszkańcom Łap 07-05-2010

Nasza Uczelnia postanowiła zareagować na trudną sytuację najuboższych mieszkańców Łap i ufundować im czterdzieści paczek żywnościowych na łączną kwotę 15 tys. zł.

Przeczytaj całość »

WSAP pomaga chorej Monice 24-04-2010

Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Białymstoku wyremontowała pokój chorej na nowotwór Monice Wyszyńskiej z Łap.

Przeczytaj całość »

Super Mecz: Kadra WSAP VS Studenci WSAP 28-01-2010

Dnia 28 stycznia 2010 odbył się pierwszy charytatywny SUPER MECZ piłki nożnej: pracownicy WSAP zagrali przeciwko studentom WSAP.

Przeczytaj całość »

Charytatywny koncert "Kolęd i Pastorałek" 06-12-2009

6.12.2009 r. o godz. 19.00 odbył się charytatywny koncert w wykonaniu artystów z Piwnicy pod Baranami. Cały dochód z koncertu został przekazany na cele statutowe Caritas Archidiecezji Białostockiej na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

Przeczytaj całość »

design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.