Studia licencjackie - Nowoczesna ekonomia

Studia licencjackie - Nowoczesna ekonomia

Handel to proces gospodarczy polegający na sprzedaży, czyli na wymianie dóbr i usług na pieniądze. Celem kształcenia w ramach tej specjalności jest przygotowanie fachowców posiadających umiejętności z dziedziny działalności gospodarczej na rynkach produktów i usług. Absolwent po ukończeniu studiów jest przygotowany do pracy w przedsiębiorstwach produkcyjnych i usługowych oferujących swoje towary na rynki zewnętrzne oraz wewnętrzne. Warto wybrać specjalność Handel, bo jest to priorytetowy obszar funkcjonowania każdej firmy w gospodarce rynkowej. »

Specjalność E-biznes w WSAP jest odpowiedzią na realne potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Studia pozwolą absolwentowi na uzyskanie gruntownej wiedzy ekonomicznej zdobycie podstawowych umiejętności informatycznych oraz menedżerskich. Absolwent opanuje zarządzanie projektami internetowymi oraz pozna sposoby, w jakie najlepiej je promować. Pozna podstawy programowania i dowie się, jak stworzyć stronę internetową. »

Student w toku studiów będzie miał możliwość budowania swojego portfolio pod kątem swojej dalszej kariery zawodowej związanej ze studiowanym kierunkiem i wykreowaną specjalnością poprzez udział w dostosowanych do zgłaszanych potrzeb grup studentów w ramach danej wybranej specjalności – kursów i szkoleń oferowanych przez Instytut Szkoleń WSAP oraz inne jednostki organizacyjne WSAP. »

Start-up to specjalność, która pozwoli absolwentom znaleźć niszę na rynku, wykreować pomysł na biznes, a następnie przełożyć go na warunki rynkowe i zacząć na nim zarabiać. »

Celem studiów jest przygotowanie studentów do nowoczesnego zarządzania zasobami ludzkimi w różnych przedsiębiorstwach i warunkach otoczenia. Ukończenie studiów daje wiedzę i praktyczne umiejętności niezbędne do pełnienia funkcji menedżera personalnego. »

W trakcie studiów studenci poznają nowoczesne metody i techniki umożliwiające budowę i rozwój systemu kontrolingowego w przedsiębiorstwie. Dzięki współpracy uczelni z renomowanymi firmami, nabędą oni praktyczne umiejętności wykorzystywania instrumentów kontrolingowych w działalności biznesowej. »

W trakcie studiów studenci zdobędą wiedzę psychologiczną, użyteczną w szeroko pojętym świecie biznesu. Program nauczania łączy wiedzę z zakresu psychologii, zarządzania (w tym zasobami ludzkimi) i marketingu. »

design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.