Studia licencjackie - Bezpieczeństwo wewnętrzne

Studia licencjackie - Bezpieczeństwo wewnętrzne

Specjalność Służby, straże i inspekcje została przygotowana z myślą o studentach zainteresowanych w przyszłości służbą i pracą wielu instytucjach związanych z bezpieczeństwem wewnętrznym państwa. W ramach wybranej specjalności położono nacisk na opanowanie podstawowej wiedzy o służbach, inspekcjach oraz strażach związanych z bezpieczeństwem. »

Specjalność Administracja bezpieczeństwa wewnętrznego jest doskonałym wyborem dla osób, które swoją przyszłość wiążą z pracą w urzędach administracji bezpieczeństwa wewnętrznego i w administracji publicznej. W ramach tej specjalności przygotowani zostaną profesjonalni specjaliści, którzy zasilą w przyszłości kadry administracji publicznej. »

Specjalność Bezpieczeństwo społeczne została przygotowana z myślą o studentach zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy, umiejętności oraz kompetencji społecznych z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa w społecznościach lokalnych. »

design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.