Psychologia 5-letnie studia magisterskie

Dlaczego warto

  • Studenci WSAP zdobywają wiedzę i umiejętności zgodne ze wskazanymi przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego standardami kształcenia, a także z wytycznymi Europejskiej Federacji Towarzystw Psychologicznych i Europejskiego Systemu Transferu Punktów (ECTS).
  • W WSAP funkcjonuje m.in. profesjonalna Pracownia Psychometryczna, nowoczesne Laboratorium Psychologiczne oraz specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna. Wszystko to w nowo wybudowanym, przestronnym i komfortowym budynku. 
  • Psychologia w WSAP daje elastyczność w działaniu i myśleniu, dlatego absolwentowi łatwo dostosować się do zmiennych warunków otoczenia.
  • WSAP oferuje nowoczesne specjalności odpowiadające wymagającym potrzebom rynku pracy. Absolwenci mogą prowadzić własną praktykę psychologiczną, a także znaleźć zatrudnienie w wielu różnorodnych obszarach: w wymiarze sprawiedliwości, mediach, reklamie, ochronie zdrowia, edukacji, biznesie, ekonomii, sporcie, pomocy społecznej, organizacjach pozarządowych i wielu innych.
  • Zajęcia prowadzone przez wybitnych profesjonalistów - pracowników naukowych oraz praktyków z wieloletnim doświadczeniem.

Dr Emilia Dolata, wykładowca

Studiowanie psychologii wymaga wysiłku intelektualnego, aby poznać mechanizmy ludzkiego funkcjonowania. Wymaga pokory, aby uświadomić sobie granice poznania, za którymi jest miejsce na tajemnicę.

Przeczytaj całość »

design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.