Przetargi

Przetargi

Informacja o wyborze oferty 05-01-2015

Informacja o wyborze prowadzącego kurs Edukacja Ekonomiczna organizowanego w ramach studiów podyplomowych w projekcie Akademia Nauczania Zawodowego.

- Wybór oferty

Informacja o wyborze oferty 16-12-2014

W związku z realizacją projektu "Taca kwalifikacji", serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacją o wyborze oferty najkorzystniejszej w postępowaniu opartym na zasadzie konkurencyjności w zakresie prowadzenia zajęć pozalekcyjnych dla uczniów.

- Wybór oferty - pozalekcyjne

Zapytanie ofertowe 02-12-2014

W związku z realizacją projektu "Akademia Nauczania Zawodowego" zapraszamy do składania oferty na realizacje usługi polegającej na przygotowaniu i przeprowadzeniu szkolenia z zakresu Edukacja Ekonomiczna   studiach podyplomowych dla słuchaczy kierunku Wiedza o społeczeństwie.

- Zapytanie ofertowe

Zapytanie ofertowe 28-11-2014

W związku z realizacją projektu "Taca kwalifikacji", serdecznie zapraszamy do składania ofert w postępowaniu opartym na zasadzie konkurencyjności w zakresie prowadzenia zajęć pozalekcyjnych dla uczniów.

- Zapytanie ofertowe - zajęcia pozalekcyjne

Informacja o wyborze oferty 05-11-2014

Informacja o wyborze oferty w postępowaniu opartym na zasadzie konkurencyjności mającym na celu wyłonienie Wykonawcy usługi polegającej na przygotowaniu i przeprowadzeniu kursów na rzecz rozwoju kompetencji w kontekście branż strategicznych i zawodów objętych wsparciem realizowanych w ramach projektu „ACELERATOR ZAWODOWY”.

- Wybór oferty

Informacja o wyborze oferty 22-10-2014

Informacja o wyborze oferty w postępowaniu opartym na zasadzie konkurencyjności mającym na celu wybór najkorzystniejszej oferty na na realizację zajęć z zakresu Studiów Podyplomowych na kierunkach „Wiedza o Społeczeństwie”, „Edukacja dla Bezpieczeństwa” oraz "Zarządzanie Oświatą" w projekcie pt.:„Akademia Nauczania Zawodowego”.

- Wybór oferty

Zapytanie ofertowe 20-10-2014

W związku z przekroczeniem przez Oferentów kwoty jaką Zamawiający mógł przeznaczyć na realizację zamówienia, zapraszamy ponownie do składania ofert w postępowaniu opartym na zasadzie konkurencyjności na przygotowanie i przeprowadzenie kursów na rzecz rozwoju kompetencji w kontekście branż strategicznych i zawodów objętych wsparciem realizowanych w ramach projektu „ACELERATOR ZAWODOWY”.

- Zapytanie ofertowe - uzupełniające

Rozeznanie rynku 06-10-2014

W związku z realizacją projektu "Akademia Nauczania Zawodowego" zapraszamy do składania ofert w przedmiocie realizacji zamówienia dotyczącego zakupu podręczników i materiałów dydaktycznych dla słuchaczy studiów podyplomowych.

Rozeznanie rynku

Informacja o wyborze oferty 06-10-2014

W związku z realizacją projektu "Taca kwalifikacji", serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacją o wyborze oferty najkorzystniejszej w postępowaniu opartym na zasadzie konkurencyjności w zakresie prowadzenia zajęć dodatkowych dla uczniów.

- Wybór oferty

Zapytanie Ofertowe 26-09-2014

W związku z realizacją projektu "Akademia Nauczania Zawodowego" zapraszamy do składania oferty na realizacje usługi polegającej na przygotowaniu i przeprowadzeniu zajęć dydaktycznych na studiach podyplomowych na kierunkach Wiedza o społeczeństwie, Edukacja dla bezpieczeństwa, Zarządzanie Oświatą.

- Zapytanie ofertowe

- Zapytanie ofertowe - Formularz

design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.