"Establish of career advice services at croatian universities" Zakładanie Biur Karier na Uniwersytetach w Chorwacji,  Tempus JEP_41104_2006

Opis

Głównym celem projektu jest zbudowanie sieci współpracy związanej z rynkiem pracy i poradnictwem zawodowym, która przyczyni się do wymiany informacji i doświadczeń oraz stworzy możliwość opracowywania wspólnych projektów i rozwiązywania problemu bezrobocia wśród absolwentów wyższych uczelni na Chorwacji.

Celem bezpośrednim jest podniesienie kwalifikacji pracowników uczelni chorwackich: Uniwersytetu w Dubrowniku, Uniwersytetu w Osijeku oraz Uniwersytetu w Rijece w zakresie orientacji i poradnictwa zawodowego oraz wzmocnienie potencjału wymiany informacji i doświadczeń pomiędzy powstającymi Biurami Karier a już istniejącymi u partnerów.

Projekt zakłada cykl spotkań i wizyt studyjnych w biurach karier, przykłady "dobrych praktyk” oraz szkolenia i doradztwo zawodowe, które przyczynią się do rozwoju potencjału merytorycznego Biur Karier na uczelniach chorwackich.

Centum Funduszy Europejskich WSAP

Zobacz szczegóły »
design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.