WSAP - Wiedza, Sprawność, Administracja, Profesjonalizm. Kursy ogólne szansą na wzmocnienie potencjału administracji samorządowej

Opis

Głównym celem projektu jest wzmocnienie potencjału administracji samorządowej poprzez wzrost kwalifikacji jej kadr. Projekt realizowany jest w partnerstwie z Wyższą Szkołą Administracji Publicznej w Łodzi oraz Wyższą Szkołą Administracji Publicznej w Kielcach. Beneficjenci Ostateczni Projektu mają możliwość wzięcia udziału w szkoleniach językowych (150 godzin) oraz szkoleniach komputerowych (48 godzin). Przewidziana liczba miejsc to 140 miejsc na kursy językowe oraz 200 miejsc na kursy komputerowe. Cel ten zostanie osiągnięty poprzez: opracowanie szkoleń ogólnych wyposażających uczestników w wiedzę i umiejętności niezbędne do właściwego funkcjonowania w środowisku pracy, profesjonalnej obsługi klienta, sprawnej obsługi komputera i komunikowania się w języku obcym.

Projekt skierowany jest do pracowników urzędów gmin, starostw powiatowych i urzędów marszałkowskich. Wsparciem objęci będą w większości pracownicy gmin wiejskich i miejsko-wiejskich (min. 80% beneficjentów) w województwach łódzkim, podlaskim i świętokrzyskim. W oferowanych formach wsparcia wezmą udział pracownicy, dla których podniesienie kwalifikacji ma bezpośredni wpływ na poprawę obsługi klienta, usprawnienie wykonywania przez urząd zadań pod względem merytorycznym i organizacyjnym. Osoby te będą delegowane przez uprawnionych przedstawicieli jednostek macierzystych.

Centum Funduszy Europejskich WSAP

Zobacz szczegóły »
design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.