Wspieranie Szkolnej Aktywności w ramach Programów Edukacyjno Rozwojowych

Opis

Celem głównym projektu jest wzrost i ujednolicenie poziomu i skuteczności kształcenia z przedmiotów w zakresie kluczowych kompetencji oraz zmniejszenie różnic w osiągnięciach edukacyjnych uczniów i uczennic klas I-III Liceów Ogólnokształcących w pięciu szkołach województwa podlaskiego:

  • I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół nr 1 w Grajewie,
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Hajnówce,
  • VI Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży,
  • II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w Łapach,
  • II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 1 im. gen. Stefana Roweckiego „Grota" w Zambrowie.

Projekt jest odpowiedzią na duże dysproporcje w procesie kształcenia oraz zauważalny deficyt edukacyjny szkół objętych wsparciem w ramach projektu w stosunku do innych szkół województwa podlaskiego.

Realizacja projektu kompleksowo i trwale wpłynie na rozwój szkół oraz jakości kapitału ludzkiego w pięciu powiatach województwa podlaskiego, jako że odpowiada zdiagnozowanym potrzebom dydaktycznym, wychowawczym i opiekuńczym.

Dodatkowo dzięki realizacji projektu nawiązana zostanie współpraca z uczelniami wyższymi, w wyniku której uczniom i uczennicom szkół objętych wsparciem w ramach projektu ukazane zostaną wymagania i potrzeby kształcenia na poziomie wyższym.

Centum Funduszy Europejskich WSAP

Zobacz szczegóły »
design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.