Przedsiębiorczość - moda czy konieczność?

Opis

Projekt obejmował:

  • praktyczną naukę prowadzenia własnej firmy po przez szkolenie na którym uczestnicy prowadzą symulacyjną grę decyzyjną. Specyfika gry polega na praktyce prowadzenia własnej firmy „w komputerze", w rzeczywistym czasie, ale bez rzeczywistych następstw porażki. Szkolenie zakłada atrakcyjny trening z zakresu zarządzania firmą, praktyczne zaznajomienie uczestników z zasadami zarządzania firmą w warunkach konkurencji, integrację wiedzy praktycznej z teoretyczną.
  • materiały informacyjno-szkoleniowe związane z podejmowaniem własnej działalności gospodarczej i możliwościami uzyskania preferencyjnych pożyczek. Profesjonalnie przygotowane kompendium wiedzy, dostępne zarówno w wersji elektronicznej na stronie internetowej Biura Karier WSAP oraz w formie Teczki Młodego Przedsiębiorcy przekazywanej uczestnikom projektu, pomaga w pokonaniu barier utrudniających zakładanie przedsiębiorstwa, jak i w okresie początków jego funkcjonowania, są drogowskazem i poradnikiem informującym o podstawowych krokach młodego przedsiębiorcy. W ramach projektu stworzyliśmy również na stronie internetowej Biura Karier WSAP nowy link Przedsiębiorczość i forum dyskusyjne Młodego przedsiębiorcy.
  • warsztaty szkoleniowe w zakresie technik aktywnego poszukiwania pracy
    "3 x A - autoprezentacja, asertywność, autoanaliza"
    Uczestnicy warsztatów nabyli umiejętności asertywnego zachowania, zapoznali się z zasadami autoprezentacji, nabyli umiejętności odbywania rozmów kwalifikacyjnych i wykorzystania mowy ciała do budowy własnego wizerunku, analizowali swoje możliwości i umiejętności w kontekście własnych zainteresowań, szczególnie przydatnych w kształtowaniu motywacji do pracy.

Centum Funduszy Europejskich WSAP

Zobacz szczegóły »
design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.