Multiwitamina przeciw bezrobociu  - lokalna sieć Szkolnych Ośrodków Kariery

Opis

Celem projektu było zbudowanie i wzmocnienie potencjału lokalnej sieci Szkolnych Ośrodków Karier w zakresie działań na rzecz reintegracji absolwentów z rynkiem pracy. Istotą budowanego potencjału była z jednej strony realna współpraca instytucji przystępujących do Lokalnej Sieci Szkolnych Ośrodków Kariery, z drugiej zaś - wysoka jakość usług świadczonych przez te instytucje w oparciu o wspólnie wypracowane i przyjęte standardy pracy SzOK.

W wyniku realizacji projektu stworzony został sytemu akredytacji sieci Szkolnych Ośrodków Karier obejmującej szkoły średniej woj. podlaskiego, swoje kwalifikacje podniosło 110 doradców zawodowych, zapewniliśmy wymianę informacji i doświadczeń pomiędzy szkołami w zakresie promocji zatrudnienia absolwentów po przez stworzenie portalu internetowego Ośrodków Kariery, po przez szkolenia zwiększony również został potencjał szkół średnich w zakresie pozyskiwania środków EFS.

Centum Funduszy Europejskich WSAP

Zobacz szczegóły »
design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.