Rekrutacja 2018/2019

Opinie o WSAP

WSAP to uczelnia przyjazna studentom, posiada wspaniałe warunki lokalowe, oraz wyjątkową atmosferę. Moje zainteresowania Samorządem Terytorialnym poszerzyli  świetni wykładowcy, dając mi ogromną satysfakcję, oraz możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w ramach kół naukowych.

Studia na kierunku Administracji umożliwiły mi zdobycie wiedzy, którą  mogę czynnie wykorzystywać w działalności w Radzie Miasta Białegostoku.

Katarzyna Todorczuk – Radna Miasta Białegostoku


Studia licencjackie ukończyłem w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Białymstoku. Edukacja przypadła na lata 1999 – 2001 i właśnie ten okres mego życia uważam za przełomowy w budowaniu własnej przyszłości. Uzyskałem świetne podstawy do kontynuacji dalszej edukacji w UwB, a zdobyta wiedza w sposób bardzo wymierny wpłynęła na mój dalszy rozwój zawodowy. Na bazie zdobytego wykształcenia, jako policjant zostałem oficerem i w końcowej fazie mojej służby objąłem kierownicze stanowisko. Powyższe nie byłoby możliwe bez tej jednej słusznej decyzji o podjęciu nauki w WSAP. Głęboki ukłon kadrze dydaktycznej za wkład włożony w moje sukcesy, a szczególne mojemu Promotorowi Panu prof. Jerzemu  Kopani. Serdecznie pozdrawiam.

Artur Daszuta – Emeryt służb mundurowych


 
WSAP to niesamowita Uczelnia. Jak nigdzie indziej, student ma tu możliwość wpływu na to czego i jak się uczy, bo uczelnia jest bardzo przyjazna studentom. Większość wniosków i pomysłów naszej grupy (czasem trochę „odjechanych”) zgłaszanych do dziekanatu została rozpatrzona pozytywnie! Mam porównanie z innych białostockich uczelni i wiem, że nie zawsze tak się da, więc tak trzymać! Pozdrawiam absolwentów z rocznika 2003/04.

Marcin Ulanowski – Prezes Zarządu Fundacji Business to Business


 
Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Administracja. Podczas odbywania studiów na WSAP-ie  zdobyłam wiedzę i umiejętności , które owocują aż do teraz. Czas, który spędziłam na Uczelni wspominam bardzo pozytywnie i gdybym miała możliwość ponownego wyboru Uczelni – wybrałabym WSAP.

Małgorzata Żur - działalność gospodarcza – usługi techniczno-dentystyczne


 
Z sentymentem wspominam pierwsze wykłady w kinie Syrena, Profesorów na scenie i całą brać studencką. Świetny okres w życiu i świetne doświadczenie.  Nie zawahałam się również na studia magisterskie w Nowym WSAP-ie. Zdobyłam ogrom wiedzy, fajnych znajomych i możliwość rozwoju zawodowego. WSAP to po prostu Moja Uczelnia. Polecam gorąco.

Krystyna Maryla Adamska-Szulżuk


 
Uczelnia na poziomie dobrych uczelni państwowych, dobra, wykwalifikowana kadra, super atmosfera, bardzo ciekawe zajęcia i świetne warunki dydaktyczne. Tak można w skrócie opisać Wyższą Szkołę Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku.

Marta Wasilewska - T.U. Uniqa S.A.


 
Czas spędzony we WSAP był to czas twórczej pracy, swobody w wyrażaniu siebie i swoich opinii, kształtowaniu swojej osobowości. Koła naukowe, działanie w samorządzie – to wszystko sprawiło, że miałam możliwość rozwoju. Kadra naukowa nie tylko przekazywała nam wiedzę teoretyczną, ale również motywowała nas do dodatkowych działań, aby stać się jednostkami kreatywnymi, przejawiającymi inicjatywę, ze sprecyzowanymi wymaganiami zarówno w stosunku do siebie, jak i do innych.

Irena Kowalczuk - Trener coachinguWSAP przyciąga nowoczesnością, świetną bazą dydaktyczną, znakomitymi Wykładowcami – praktykami, którzy całą swoją wiedzę praktyczną chcą przekazać studentom, aby w przyszłości mogli świadomie podejmować decyzje na polu zawodowym. Jeśli stoisz przed wyborem uczelni wyższej to z czystym sumieniem polecam.

Bartosz Chomoniuk – pracuje w UKJedyną i słuszną opinię na temat WSAP-u mogę określić jako wspaniała uczelnia.

Dlaczego tak twierdze, mogę jako absolwent tej uczelni po kilku latach podsumować jak mi się studiowało. Naprawdę kapitalna kadra dydaktyczna wspaniałe zaplecze i klimat nie jednokrotnie przywołuje mi uśmiech na twarzy. Tu po prostu chce się wracać dlaczego, to za moment opiszę. Jak wspomniałem jestem absolwentem i należałem do studentów trochę starszych, swoją przygodę z nauką zacząłem jako dojrzały 40 letni  mężczyzna. Studiując z roku na rok byłem bardziej odważny w  podejmowaniu decyzji które po  pewnym czasie okazywały się trafione i słuszne. To tu nauczyłem się bardziej wierzyć w siebie i zmieniać swoją przyszłość tak aby w mojej rodzinie żyło nam się lepiej a przecież każdy z nas dąży do tego. Po ukończeniu uczelni pewne perspektywy jak i plany można było już realizować. Nie jest tajemnicą, że w pracy zawodowej chcąc w przyszłości zajmować kierownicze stanowiska elementem bezwzględnym jest posiadanie wyższego wykształcenia a WSAP jest tą uczelnią która to umożliwi. Po ukończeniu studiów I i II stopnia na WSAP-ie nie zrezygnowałem ze studiowania to WSAP zaszczepił we mnie dalszą chęć nauki i rozwijania się. W chwili obecnej jestem już absolwentem studiów doktoranckich i mogę powiedzieć to wszystko zaczęło się właśnie w Białostockim WSAP-ie. Jak zaczynałem studiowanie zastanawiałem się jak to jest po drugiej stronie będąc na katedrze, teraz już wiem bo sam prowadzę takie zajęcia tu gdzie sam kilka lat temu zaczynałem studiować, naprawdę warto i życzę wam tego abyście mogli w przyszłości po ukończeniu WSAP-u rozwijać się i spełniać plany tak jak ja. Na zakończenie dodałbym, motto ja spełniłem je i to chyba jeszcze nie koniec mojej drogi naukowej którą zacząłem tu na WSAP-ie i nazwałbym tą drogę tak "Od licencjatu do doktoratu”

To nie jest wyzwanie to jest przyjemność spróbujcie sami pozdrawiam dr Jacek Pietraszewski (absolwent WSAP) – Rzecznik Straży Miejskiej w Białymstoku

design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.