Rekrutacja

O rekrutacji

O przyjęcie na studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie mogą ubiegać się kandydaci, którzy posiadają:

  1. polskie świadectwo dojrzałości uzyskane w wyniku złożenia egzaminu maturalnego („nowa matura”) lub egzaminu dojrzałości („stara matura”),
  2. świadectwo ukończenia szkoły lub świadectwo maturalne wydane za granicą uznane za równorzędne polskiemu świadectwu dojrzałości.
  3. dyplom IB wydany przez organizację International Baccalaureat Organization z siedzibą w Genewie uzyskany w wyniku złożenia egzaminu przeprowadzonego w ramach Matury Międzynarodowej.

Rekrutacja na studia odbywa się w następującym terminie: 01.06.2018 r. – 31.08.2018 r. Rektor może wydłużyć termin rekrutacji do 02.10.2018 r.

Wstęp na studia jest wolny. Podstawą przyjęcia na studia jest złożenie w wyznaczonym terminie wszystkich wymaganych dokumentów.

design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.