Nauka praca i współpraca

O Projekcie

Głównym celem projektu „Nauka, praca i współpraca”  jest wzrost atrakcyjności i podniesienie jakości kształcenia zawodowego w Technikum i Zasadniczej Szkole Zawodowej w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Mońkach (TiZSZ Mońki) poprzez staże/praktyki dla uczniów i nauczycieli TiZSZ Mońki, w realnym środowisku pracy oraz nawiązanie współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami.

Projekt jest odpowiedzią na brak specjalistycznych programów stażowych popartych efektywną współpracą z przedsiębiorcami i właściwym doradztwem zawodowym.

Projekt oferuje uczestnikom m.in. wysokie stypendium, ciekawe miejsca staży,  zdobycie doświadczenia, zdobycie praktycznej wiedzy, dzięki której uczniowie i uczennice zwiększą swoje szanse na udane wkroczenie na obecny rynek pracy. Ponadto, uczestnikom staży wyjazdowych zapewnione zostanie zakwaterowanie, wyżywienie oraz pokryte zostaną koszty podróży.

Dodatkowo dzięki realizacji projektu rozwinięta zostanie współpraca z pracodawcami z województwa podlaskiego. 

Okres realizacji staży: lipiec-sierpień 2016.

Okres staży: 4 tygodnie.

Dokumenty i informacje dostępne w Biurze Projektu: Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach ul. Szkolna 22, 19- 100 Mońki oraz na stronie internetowej: technikum.zsmonki.pl. Kontakt:  Pani mgr Mirosława Dąbrowska. 

A także na stronie www.wsap.edu.pl, e-mail: monki@wsap.edu.pl

Zobacz projekty WSAP finansowane z funduszy UE

Zobacz szczegóły »
design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.