Letnia Akademia Sportu

O Nas

Letnia Akademia Sportu

Zadanie publiczne realizowane przez Wyższą Szkołę Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku, finansowane ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego

 

Celem realizacji zadania publicznego jest promocja sportu w polskim środowisku akademickim oraz promocja polskiego sportu akademickiego w międzynarodowym środowisku akademickim, promocja aktywnego trybu życia, upowszechnianie sportu akademickiego oraz zachowań fair play wśród studentów. Zadanie przyczyni się do promocji pozytywnych zachowań społecznych, wolontariatu w sporcie akademickim, zwalczanie dopingu w sporcie, przeciwdziałaniu korupcji w sporcie, jak również promocji zdrowego i aktywnego trybu życia, będzie jednocześnie formą edukacji zdrowotnej i przyczyni się do upowszechnienia aktywnych form spędzenia czasu.

Letnia Akademia Sportu  odbędzie się w terminie 15.07.2013 – 24.07.2013 w Wyższej Szkole Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku oraz okolicach. Zadanie publiczne jest realizowane wspólnie ze studentami z Białoruskiego Instytutu Prawoznawstwa.

Zapraszamy wszystkich studentów uczelni białostockich!

Udział jest bezpłatny, gwarantowany obiad pomiędzy zajęciami.

Wszystkich chętnych zapraszamy do rejestracji na stronie www.las.wsap.edu.pl, (zakładka rekrutacja)

Ilość miejsc ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń

Termin rekrutacji do 10 lipca 2013 r.

 

Centum Funduszy Europejskich WSAP

Zobacz szczegóły »
design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.