Przeniesienia z innych Uczelni

Informacje ogólne

Jeśli studiujesz na innej uczelni a chcesz ją zmienić, przenieś się do nas, pomożemy Ci we wszelkich formalnościach, w łatwy i szybki sposób przeprowadzimy procedurę przyjęcia.

WSAP to nowoczesna uczelnia, oferująca kierunki studiów świetnie dostosowane do potrzeb dynamicznie zmieniającego się rynku pracy.

Jesteśmy Uczelnią Liderów, dobrze wiemy, jak ważna jest decyzja o wyborze odpowiedniego kierunku, który będzie gwarantem pewnej przyszłości zawodowej. Wszystkim naszym nowym studentom dajemy niepowtarzalną możliwość, aby spokojnie zastanowili się czy studia, które podejmują są dla nich. Jeśli w ciągu dwóch miesięcy student uzna, że woli robić coś innego może zrezygnować, a my zwrócimy poniesione koszty z tytułu czesnego!

Studia to ważny wybór, podejmij go świadomie!

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na każde pytanie:

rekrutacja@wsap.edu.pl

tel. 85 732 34 02

Wyższa Szkoła Administracji Publicznej

im. Stanisława Staszica w Białymstoku

ul. ks. S. Suchowolca 6

15-567 Białystok

Centrum Obsługi Studentów (pok. 221 C)

Bądź na bieżąco

Zapisz się na newsletter »
design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.