Centrum Funduszy Europejskich

Informacje ogólne

W latach 2007-2013 Polska stała się największym beneficjentem unijnej polityki spójności, która ma na celu promowanie harmonijnego rozwoju całego terytorium UE poprzez działania prowadzące do zmniejszania dysproporcji w poziomach rozwoju jej regionów. Spośród 347 mld euro przeznaczonych na ten cel, ponad 67 mld euro trafi właśnie do naszego kraju. Łącznie z współfinansowaniem krajowym, kwota ta wyniesie 85,6 mld euro.

Wychodząc naprzeciw możliwościom i potrzebom mieszkańców całego regionu w zakresie informacji o możliwościach wsparcia z funduszy strukturalnych Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku umożliwia wszystkim zainteresowanym skorzystanie ze społecznych porad dotyczących pozyskiwania funduszy unijnych.

Bezpłatnych porad w tym zakresie udziela Centrum Funduszy Europejskich WSAP, gdzie nasi studenci pod okiem doświadczonych specjalistów doradzą i pomogą poznać zasady pozyskiwania środków na realizację projektów oraz odnaleźć się w gąszczu wytycznych i niezbędnych załączników.

Centrum Funduszy Europejskich WSAP poprzez swoje działania chce rozpowszechniać kompleksowe informacje i wiedzę na temat funduszy, aby były one dostępne dla jak najszerszej grupy zainteresowanych osób. Tylko wtedy nasz region będzie mógł się dynamicznie rozwijać i w pełni wykorzystać szansę, jaką daje nam członkowstwo w Unii Europejskiej oraz każdy zastrzyk finansowy z funduszy unijnych.

Z zadowoleniem obserwujemy w naszym regionie duże zainteresowanie społeczeństwa, lokalnych przedsiębiorców, samorządów, szkół i innych grup beneficjentów informacjami na temat możliwości uzyskania dotacji unijnych w latach 2007-2013. Zauważalny jest także wzrost liczby osób poszukujących konkretnych informacji i możliwości faktycznego skorzystania z tego rodzaju funduszy przy realizacji swoich pomysłów. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

 

Zobacz projekty WSAP finansowane z funduszy UE

Zobacz szczegóły »

Monika Sańczyk - stażystka

Staż w Centrum Funduszy Europejskich odbyłam od września 2009 r. do maja 2010 r. Zależało mi na uzyskaniu nowego doświadczenia, gdyż interesuję się tematyką funduszy unijnych.

Przeczytaj całość »

Ośrodek Alergologiczno-Laryngologiczny w Białymstoku

O Centrum Funduszy Europejskich dowiedziałam się od mojej pacjentki. Skorzystałam z fachowej pomocy przy pisaniu wniosku o dofinansowanie wyposażenia mojego Ośrodka w nowoczesny sprzęt medyczny.

Przeczytaj całość »

Izba Przemysłowo-Handlowa w Białymstoku

Centrum Funduszy Europejskich pomaga m.in. przedsiębiorcom którzy jeszcze nie posiadają dużych firm. Często wspiera ich w rozwinięciu koncepcji biznesowych w poważne przedsięwzięcia.

Przeczytaj całość »

design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.