Nowoczesna Ekonomia

Informacje ogólne

Studia pozwolą absolwentowi na uzyskanie gruntownej wiedzy ekonomicznej oraz umożliwią zdobycie umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów związanych z planowaniem, zakładaniem i zarządzaniem przedsiębiorstwami.

Proponujemy nowatorski system studiowania. Połącz dowolnie dwie z poniższych specjalności, aby zdefiniować profil studiów najbardziej odpowiadający Twoim zainteresowaniom.

HANDEL – poznaj priorytetowy obszar funkcjonowania każdej firmy w gospodarce rynkowej.

E-biznes – opanuj zarządzanie projektami internetowymi, poznaj podstawy programowania i dowiedz się, jak stworzyć stronę internetową.

KONTROLING
- poznaj nowoczesne metody i techniki umożliwiające budowę i rozwój systemu kontrolingowego w przedsiębiorstwie.

PSYCHOLOGIA BIZNESU
- zdobądź wiedzę psychologiczną, użyteczną w świecie biznesu.

REKLAMA – przygotuj się do pracy w agencjach reklamowych, firmach eventowych, działach PR i komunikacji wewnętrznej oraz przedstawicielstwie korporacyjnym.
 
START – UP – dowiedz się, jak znaleźć niszę na rynku, wykreować pomysł na biznes a następnie przełożyć go na warunki rynkowe i zacząć na nim zarabiać.

ZASOBY LUDZKIE – przygotuj się do nowoczesnego zarządzania zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwach.

Bądź na bieżąco

Zapisz się na newsletter »
design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.