Kompetencje i funkcjonowanie Polskiej Komisji Akredytacyjnej

Informacje ogólne

Szkolenie odwołane. O kolejnym terminie szkolenia poinformujemy Państwa w czerwcu 2013r.

Koszt: 320 zł + VAT
(organizator zapewnia obiad i przerwę kawową na miejscu.)

Szkolenie na temat: „Kompetencje i funkcjonowanie Polskiej Komisji Akredytacyjnej” ma pozwolić na dokładne zrozumienie zasad funkcjonowania i kompetencji Polskiej Komisji Akredytacyjnej.

Prowadzący szkolenie – mgr Grzegorz Laskowski, wieloletni pracownik Biura Polskiej Komisji Akredytacyjnej - opisze ustrój i kompetencje PKA w oparciu o przepisy prawa powszechnie obowiązującego oraz wewnętrzne unormowania Komisji m. in. Statut i Kodeks Etyki.

Szkolenie adresowane jest w głównej mierze do: rektorów, kierowników podstawowych jednostek organizacyjnych, kadry kierowniczej oraz pracowników administracyjnych, odpowiedzialnych za kontakty uczelni z otoczeniem oraz zajmujących się w uczelniach problematyką zapewniania jakości kształcenia, pracowników dziekanatów oraz działów obsługi kształcenia (planowania; organizacji kształcenia).

Uczestnicy poznają m. in. procedurę ocen: programowej i instytucjonalnej, zasady przygotowania raportów samooceny oraz odpowiedzi na raport z wizytacji.

Dowiedzą się również, na jakie elementy uchwały Prezydium PKA należy zwrócić uwagę oraz jak poprawnie przygotować wniosek o ponowne rozpatrzenie sprawy.

Wątpliwości nie powinna pozostawić procedura uzyskania opinii Polskiej Komisji Akredytacyjnej o jakości kształcenia w jednostce w przypadku zgłaszania wniosku o przyznanie uprawnienia do nadawania stopnia naukowego.

Rekrutacja trwa do: 15 maja 2013r. poprzez formularz zawarty na stronie internetowej

W przypadku zgłoszenia więcej niż dwóch osób z danej instytucji możliwe jest udzielenie rabatu w wysokości 10 % kosztów

Jesteśmy zawsze chętni do pomocy, odpowiemy na wszelkie pytania

Zobacz szczegóły »
design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.