Podatek VAT dla samorządowców w świetle najnowszych zmian przepisów oraz orzecznictwa sądów administracyjnych

Informacje ogólne

Szkolenie odwołane.
O najbliższym terminie szkolenia i miejscu oraz czasie rekrutacji poinformujemy Państwa po 20 maja 2013r.
Koszt: 320 zł + VAT
(organizator zapewnia obiad i przerwę kawową na miejscu)


Szkolenie: Podatek VAT dla samorządowców w świetle najnowszych zmian przepisów oraz orzecznictwa sądów administracyjnych” jest adresowane głównie do pracowników jednostek samorządu terytorialnego. Zostało zorganizowane w odpowiedzi na prośby zgłaszane przez pracowników urzędów gmin województwa podlaskiego.

Głównym celem szkolenia jest zapoznanie jego adresatów z regulacjami prawnymi w zakresie opodatkowania tych jednostek podatkiem od towarów i usług oraz omówienie aktualnej praktyki organów podatkowych i sądów administracyjnych.

Jednodniowe zajęcia mają za zadanie zaktualizować dotychczas posiadana wiedzę w zakresie rozliczenia VAT, w szczególności dzięki omówieniu najważniejszych zmian, które weszły w życie 1 stycznia 2013 r. i 1 kwietnia 2013 r.

Autorką szkolenia jest Pani Dorota Kosacka - doradca podatkowy pod 1997 roku zajmujący się szeroko pojętym prawem podatkowym, zagadnieniami księgowymi i komputerowymi systemami księgowymi. Autorka i współautorka łącznie ponad stu pozycji książkowych z zakresu m. in. podatku VAT, podatku dochodowego od osób prawnych, zasad prawidłowego fakturowania. Redaktor merytoryczny „Wskazówek podatkowych” oraz części podatkowej „Zapisów księgowych od A do Z”. Wykładowca na szkoleniach i konferencjach z prawa podatkowego organizowanych m.in. przez Univers Jacyno - Modzelewski, KDK Info, Krajową Izbę Doradców Podatkowych, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Ekspert Rady Celnej przy Ministerstwie Finansów. Członek zarządu Spółki DK Doradztwo sp. z o.o. – spółka doradztwa podatkowego
w Białymstoku.

W przypadku zgłoszenia więcej niż dwóch osób z danej instytucji możliwe jest udzielenie rabatu w wysokości 10 % kosztów od osoby.

Centum Funduszy Europejskich WSAP

Zobacz szczegóły »
design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.