Uprawnienia strażników straży miejskich i gminnych, dotyczące nakładania kar pieniężnych w drodze decyzji, w zakresie określonym ustawą z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym

Informacje ogólne

27 maja 2013r.
godz.: 10.00 – 17.00
sala: 107
Collegium Novum
Wyższej Szkoły Administracji Publicznej
im. Stanisława Staszica w Białymstoku
ul. Ks. Stanisława Suchowolca 6,
15-567 Białystok

Koszt: 330 zł  brutto (w cenę szkolenia został wliczony obiad i dwie przerwy kawowe)

W przypadku zgłoszenia z danej jednostki więcej niż 3 osób Organizator przewiduje możliwość zastosowania rabatu w wysokości 10 % kosztów szkolenia od osoby.

Szkolenie adresowane jest głównie do pracowników straży miejskich i  gminnych z terenu województw: podlaskiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego oraz mazowieckiego.

Autor szkolenia – dr Robert Suwaj - omówi zasady i tryb dokonywania kontroli publicznego transportu zbiorowego oraz uprawnienia strażników miejskich i gminnych w zakresie nakładania kar pieniężnych w drodze decyzji na podstawie przepisów ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym. W trakcie szkolenia szczególny nacisk zostanie położony na kwestie proceduralne.

dr Robert Suwaj – jest adiunktem na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, współpracownikiem Wyższej Szkoły Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica
w Białymstoku, autorem podręczników akademickich z dziedziny prawa i postępowania administracyjnego, postępowania egzekucyjnego i sądowoadministracyjnego, jak również licznych artykułów o tematyce administracyjno-podatkowej. 

Rekrutacja trwa do 23 maja 2013r.

Centum Funduszy Europejskich WSAP

Zobacz szczegóły »
design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.