Komunikacja interpersonalna w urzędzie ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z obsługą klienta

Informacje ogólne

Termin szkolenia w dniu 27-05-2013 r.
został odwołany z powodów organizacyjnych.

Koszt: 260 zł  brutto (w cenę szkolenia został wliczony obiad i dwie przerwy kawowe)

W przypadku zgłoszenia z danej jednostki więcej niż 3 osób Organizator przewiduje możliwość zastosowania rabatu w wysokości 10 % kosztów szkolenia od osoby.

Szkolenie na temat: „Komunikacja interpersonalna w urzędzie ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z obsługą klienta” adresowane jest w głównej mierze do pracowników urzędów jednostek samorządu terytorialnego stopnia gminnego, powiatowego i wojewódzkiego (w tym miejskich i gminnych ośrodków pomocy społecznej) oraz pracowników urzędów administracji zespolonej i niezespolonej.

Autorem szkolenia jest mgr Maciej Czarkowski – absolwent akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Szkoły Trenerów Biznesu Akademii TROP w Warszawie. Specjalista w zakresie technik sprzedaży, obsługi klienta, negocjacjach biznesowych oraz rozwijaniu umiejętności psychospołecznych. Mentor projektów związanych z ekonomią społeczną. Twórca własnych metod szkoleniowych, opierających się w głównej mierze na jak największym zaangażowaniu uczestnika w prowadzone zajęcia. Prowadził szkolenia m. in dla Urzędu Kontroli Skarbowej w Białymstoku, a także Urzędu Miejskiego w Jaworze, Urzędu Starostwa Powiatowego w Lubinie, Urzędu Miejskiego w Jeleniej Górze (w ramach projektu: Urząd na miarę Europy, gdzie został bardzo wysoko oceniony przez uczestników szkoleń).

Termin rekrutacji upływa 23 maja 2013r.

Centum Funduszy Europejskich WSAP

Zobacz szczegóły »
design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.