Kurs na agenta celnego

Informacje ogólne

Agent celny reprezentuje Agencję Celną upoważnioną przez podmiot eksportujący lub importujący do wystąpienia przed Urzędem Celnym. Celem jego pracy jest uzyskanie jak najszybszej decyzji, dopuszczającej towar klienta do wywiezienia z kraju lub do obrotu na terenie Polski.

Kurs jest skierowany do wszystkich osób zainteresowanych przygotowaniem do egzaminu państwowego na agenta celnego. Zakres tematyczny poruszany na zajęciach jest również bardzo przydatny dla osób pracujących lub planujących zatrudnienie w agencjach celnych, składach celnych, składach podatkowych, wolnych obszarach celnych, biurach rachunkowych, firmach spedycyjnych, przewozowych, przedsiębiorstwach zajmujących się handlem zagranicznym i wewnątrzwspólnotowym oraz innych zainteresowanych podniesieniem wiedzy specjalistycznej. Ukończenie kursu to szansa na nowy dobrze płatny zawód.

TERMIN REKRUTACJI ZOSTAŁ WYDŁUŻONY DO 15 MAJA 2013 R.
 
PIERWSZE ZAJĘCIA PLANOWANE SĄ NA WEEKEND 18-19 MAJA 2013R. POD WARUNKIEM ZEBRANIA WYMAGANEJ GRUPY.

AKTUALNIE POZOSTAŁY JEDYNIE 3 WOLNE MIEJSCA!
 
W przypadku zgłoszenia na kurs WIĘCEJ NIŻ JEDNEGO PRACOWNIKA Z DANEJ FIRMY istnieje możliwość zastosowania rabatu w wysokości 10 % opłaty od osoby.

design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.