Stan samorządności terytorialnej w Polsce

Informacje ogólne

Serdecznie zapraszamy na konferencję poświęconą Raportowi o stanie samorządności terytorialnej w Polsce. Celem konferencji jest prezentacja podstawowych założeń problemowych jakie zostały poruszone w raporcie przygotowanym pod kierownictwem prof. Jerzego Hausnera. Jednocześnie będzie to okazja do wymiany poglądów i uwag na temat funkcjonowania samorządu w Polsce z prof. Jerzym Regulskim oraz prof. Stanisławem Prutisem. W trakcie konferencji gościć będziemy również przedstawicieli Fundacji Lva Sapiehy z Mińska na Białorusi, którzy zaprezentują obecny stan rozwoju samorządności lokalnej na Białorusi oraz wyniki prowadzonych w tym zakresie badań.

Wszelkie materiały w postaci raportu prof. Hausnera oraz uwagi i refleksje na tle raportu autorstwa prof. Jerzego Regulskiego oraz prof. Stanisława Prutisa można będzie pobrać ze strony internetowej www.stansamorzadu.pl  od dnia 8 kwietnia 2013 r. , w zakładce /zgłoszone debaty/

Konferencja odbędzie się 16 kwietnia 2013 r. w godz. 10.00 -15.00, w siedzibie Wyższej Szkoły Administracji Publicznej im. S. Staszica przy ul. ks. St. Suchowolca 6 w Białymstoku (budynek Collegium Novum, Aula Maius).

Program współpracy między uczelniami na świecie

Zobacz szczegóły »
design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.