Prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością organów uczelni i przebiegiem studiów

Informacje ogólne

5 kwietnia 2013r.
godz.: 10.00 – 15.30
Aula Maius
WSAP im. Stanisława Staszica w Białymstoku
ul. Ks. Stanisława Suchowolca 6
15-567 Białystok

Szkolenie na temat: „Prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością organów uczelni i przebiegiem studiów‘’ kierowane jest w głównej mierze do pracowników uczelni wyższych, przede wszystkim do pracowników sekretariatów: rektora, dziekana i kanclerza oraz innych komórek zajmujących się przygotowaniem dokumentów związanych z działalnością organów uczelni, a także do osób odpowiedzialnych za prowadzenie dokumentacji przebiegu studiów.

Szkolenie poprowadzi mgr Grzegorz Laskowski, wieloletni pracownik Polskiej Komisji Akredytacyjnej, ekspert ds. formalno-prawnych Polskiej Komisji Akredytacyjnej, sekretarz Zespołu do spraw opiniowania wniosków o ponowne rozpatrzenie PKA.

Termin rekrutacji upływa 29 marca 2013r.

Szkolenie jest zwolnione z podatku od towarów i usług - podstawa prawna - paragraf 13 punkt 1 podpunkt 19 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 04 kwietnia 2011r. w sprawie wykonania niektórych przepisów ustawy o podatku od towarów i usług (Dz. U. nr 73, poz. 392).

design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.