Praktyczne aspekty dostępu do informacji publicznej - darmowe szkolenie dla dziennikarzy!

Informacje ogólne

Szkolenie na temat: „Praktyczne aspekty dostępu do informacji publicznej” jest kierowane przede wszystkim do pracowników szeroko pojętych mediów w tym również redaktorów prasy samorządowej finansowanych z budżetu gmin i miast. Serdecznie zapraszamy dziennikarzy prasowych, czasopism i portali informacyjnych, jak również osoby pełniące funkcje sekretarzy urzędów administracji publicznej, a także rzeczników prasowych instytucji sektora prywatnego.

Pod kątem potrzeb ww. osób dobrano i uporządkowano obszerny materiał dydaktyczny opierający się na aktualnie obowiązujących uregulowaniach prawnych.

Szkolenie poprowadzi dr Piotr Sitniewski, Prorektor ds. Organizacji i Rozwoju Wyższej Szkoły Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku, członek SKO w Białymstoku (w latach 2004-2008). autor komentarza do ustawy o dostępie do informacji publicznej (2011 r.), uznany w kraju ekspert w zakresie zagadnień dotyczących samorządu terytorialnego i dostępu do informacji publicznej, redaktor strony internetowej www.jawnosc.pl.

Szkolenie jest wolne od opłat.

Termin zgłoszeń na szkolenie upływa 15 lutego 2013r.

Zgłoszenia należy przesyłać wyłącznie drogą internetową, korzystając z formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie internetowej WSAP (w zakładce Centrum Szkoleniowe WSAP z wyszczególnieniem tematu ww. szkolenia).

Liczba uczestników została ograniczona do 25 osób.

Bądź na bieżąco

Zapisz się na newsletter »
design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.