Postępowanie w sprawie zwrotu oraz umarzania nienależnie wydatkowanych środków z programów europejskich

Informacje ogólne

Szkolenie  „Postępowanie w sprawie zwrotu oraz umarzania nienależnie wydatkowanych środków z programów europejskich” jest skierowane do:

  • pracowników instytucji pośredniczących, wdrażających i zarządzających środkami pochodzącymi z programów unijnych, głownie z terenu województwa podlaskiego;
  • pracowników instytucji będących beneficjentami w.w. środków (urzędy gmin, powiatowe i inne, szkoły wyższe, przedsiębiorcy z poszczególnych branż)
  • pracownicy Departamentu Polityki Regionalnej i Funduszy Strukturalnych oraz Departamentu Zarządzania RPO Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku.

Termin rekrutacji upływa 11 lutego 2013r.

Studenci WSAP to ludzie aktywni, kreatywni i zaangażowani

Zobacz szczegóły »
design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.