Centrum Szkoleniowe WSAP

O nas

W związku z olbrzymim zainteresowaniem działalnością szkoleniową Wyższej Szkoły Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku postanowiliśmy, czyniąc zadość oczekiwaniom naszych Klientów, utworzyć w Uczelni Instytut Szkoleń WSAP, którego podstawowym celem jest dostarczanie praktycznej wiedzy wszędzie tam, gdzie jest ona potrzebna.

Dotychczasowe szkolenia realizowane przez Wyższą Szkołę Administracji Publicznej im. S. Staszica w Białymstoku były efektem bardzo dobrej współpracy naszej Uczelni z takimi podmiotami jak m.in. urzędy administracji publicznej wszystkich szczebli, organizacje pozarządowe, organizacje prywatnych przedsiębiorców. Dążąc do zaspokojenia wszystkich oczekiwań naszych obecnych i przyszłych współpracowników, pragniemy dopracować i poszerzyć aktualną ofertę szkoleniową. W związku z tym zapraszamy do współpracy wszystkie podmioty działające w sferze publicznej oraz prywatnej. Innymi słowy, pragniemy stać się partnerem Państwa organizacji w organizowaniu wszelkiego rodzaju szkoleń, których przeprowadzenie wydaje się z Państwa punktu widzenia, potrzebne w danej chwili.

Bądź na bieżąco

Zapisz się na newsletter »
design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.