Letnia Szkoła Dobrego Rządzenia w Kontekście Integracji Europejskiej: Prawa-Instytucje-Społeczeństwa

Informacje ogólne

Zapraszamy studentów studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych 1. i 2. stopnia administracji, stosunków międzynarodowych oraz bezpieczeństwa narodowego do wzięcia udziału w "Letniej Szkole Dobrego Rządzenia w Kontekście Integracji Europejskiej. Prawa - Instytucje - Społeczeństwa" ERA_IP_2_2011/3, która odbędzie się w WSAP w dniach 1 - 14 lipca 2012 r.

Do rekrutacji zapraszamy również osoby niepełnosprawne.

W trakcie Letniej Szkoły studenci uzyskają najnowszą wiedzę z zakresu szeroko pojętej problematyki "Good Governance" - zagadnienia o ogromnym znaczeniu dla jakości rządzenia, rozumianej jako sposób i efekty sprawowania władzy, co zasadniczo sprowadza się do działań administracji.

W szkole letniej uczestniczyć będzie 25 studentów, po 5 osób z Mykolas Romeris Univesity z Litwy, Pisa University z Włoch, Ege University i Adnan Menderes University z Turcji oraz z WSAP. Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim przez wykładowców uczelni uczestniczących w kursie intensywnym, teoretyków i praktyków nowoczesnego administrowania.

Letnia Szkoła Dobrego Rządzenia to szansa na poprawę zdolności językowych, zawarcie międzynarodowych przyjaźni oraz ciekawy wpis do CV i do dyplomu.

Wymagane dokumenty:

  • formularz zgłoszeniowy, który można pobrać na stronie WSAP
  • kopia certyfikatu znajomości j. angielskiego (TELC, TOEFL, FCE, CAE) lub opinia lektora,
  • zaświadczenie BOS o średniej ocen za ostatni rokstudiów.

Dokumenty należy złożyć w biurze koordynatora Szkoły Letniej, Collegium Novum, pok. 302, w terminie do 15 grudnia 2011 r.

Liczba miejsc ograniczona! Nie zwlekaj! Złóż dokumenty już dziś!

Centum Funduszy Europejskich WSAP

Zobacz szczegóły »
design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.