Młodzi w nauce

Informacje ogólne

Studenckie Zeszyty Naukowe „Młodzi w nauce” są alternatywą dla ambitnych i aktywnych studentów, którzy uczestniczą w projektach badawczych, prowadzą własne badania naukowe, czy też działają w rozmaitych  kołach naukowych i innych formacjach studenckich.

Wielu z Was pisze, tworzy, czy organizuje mnóstwo ciekawych rzeczy. Dlaczego więc nie chwalić się tym wszystkim?

Pomysł stworzenia miejsca, w którym studenci będą mogli publikować swoje teksty zrodził się przy okazji organizacji seminarium pod hasłem: „Pozycja Kobiet w Polityce”, które odbyło się w maju 2007 r. w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Białymstoku. Naszym założeniem było zorganizowanie spotkania w którym wezmą udział studenci z różnych ośrodków akademickich w Polsce. Udało się. Owoce, w postaci referatów „młodych naukowców” znajduje się w pierwszym numerze „Młodych w Nauce”.

Zapraszamy do współpracy wszelkie sfery aktywności studenckiej. Teksty przez was nadsyłane nie muszą mieć charakteru wyłącznie naukowego. Mile widziane będą także sprawozdania z realizowanej przez was działalności.

Naszym założeniem jest by Zeszyty ukazywały się jesienią każdego roku. Warunkiem publikacji Waszego tekstu jest nadesłanie go najpóźniej do końca sierpnia br. na adres: mbuczko@wsap.edu.pl wraz z wypełnionym i podpisanym przez pracownika naukowego lub opiekuna koła/organizacji studenckiej waszej uczelni drukiem recenzji, dostępnym tutaj.

 

Redaktor naukowy Zeszytów
dr Magdalena Kun-Buczko

design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.