Tutor

Informacje ogólne

TUTOR
PSYCHOLOGICZNE I PEDAGOGICZNE ASPEKTY EDUKACJI

W 2010 roku ukazał się pierwszy numer Zeszytów Naukowych WSAP „Tutor. Psychologiczne i pedagogiczne aspekty edukacji". Tematyka czasopisma obejmuje szerokie spektrum zagadnień dotyczących rozwoju, edukacji, wychowania. Dużym atutem czasopisma jest łączenie psychologicznej i pedagogicznej perspektywy rozważań, pozwalające na szersze, nieograniczone do jednej dyscypliny, spojrzenie na zagadnienia, wokół których zogniskowana jest tematyka Tutora. W trosce o wysoką jakość tekstów prezentowanych w Tutorze, stosujemy system zewnętrznych i anonimowych recenzji. Nasze pismo podzielone jest na dwa działy: artykuły oraz informacje - sprawozdania - materiały szkoleniowe. Dzięki temu stwarza niszę zarówno dla tekstów o charakterze teoretycznym, przeglądowym, jak również silniej sprzężonych z praktyką psychologiczną i pedagogiczną.
Ta różnorodność tematyki, perspektyw i form sprawia, iż Tutor jest atrakcyjny z perspektywy czytelnika, a także stanowi interesującą przestrzeń publikowania, do czego zachęcamy wszystkich zainteresowanych (zakładka dla autorów).

 

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi formami zakupu

design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.