E-Biznes

Dlaczego warto

Specjalność E-biznes w WSAP jest odpowiedzią na realne potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Studia pozwolą absolwentowi na uzyskanie gruntownej wiedzy ekonomicznej zdobycie podstawowych umiejętności informatycznych oraz menedżerskich. Absolwent opanuje zarządzanie projektami internetowymi oraz pozna sposoby ich skutecznej promocji. Pozna podstawy programowania i dowie się, jak stworzyć stronę internetową. Program zakłada realizację wielu praktycznych zajęć prowadzonych przez ekspertów w formie warsztatów, studium przypadków oraz gier symulacyjnych. Materiał dydaktyczny specjalności powstał w oparciu o aktualne i praktyczne zagadnienia związane z działalnością firm prowadzących e-biznes.

Program specjalności przygotowuje absolwentów do pracy w dynamicznie rozwijającym się sektorze usług elektronicznych, ale jednocześnie daje wszechstronność łącząc zarządzanie projektami, praktyczne umiejętności IT i marketingowe.

Absolwenci będą przygotowani do objęcia stanowisk managerskich i stanowisk specjalistów w firmach oferujących e-usługi i e-produkty, w firmach marketingowych i innych, których główna działalność odbywa się w sieci.

Studenci WSAP to ludzie aktywni, kreatywni i zaangażowani

Zobacz szczegóły »
design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.