DZIEŃ EUROPY "MY DLA EUROPY. EUROPA DLA NAS" 08-05-2008

9 maja 2008 r. na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku odbędą się obchody Dnia Europy organizowane przez Koło Prawa Zarządzania Funduszami Europejskimi. Hasło przewodnie uroczystości to: "My dla Europy. Europa dla nas". »

WSAP PO RAZ PIĄTY W POLSKIEJ CZOŁÓWCE UCZELNI 08-05-2008

Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Białymstoku już po raz piąty w ścisłej czołówce polskich uczelni - w opublikowanym w czwartek 8 maja rankingu dziennika Rzeczpospolita i miesięcznika edukacyjnego Perspektywy WSAP zajęła drugie miejsce wśród uczelni licencjackich w 2008 r. »

STUDIA MAGISTERSKIE W WYŻSZEJ SZKOLE ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ IM. STANISŁAWA STASZICA 08-05-2008

W maju 2008 r. decyzją Państwowej Komisji Akredytacyjnej WSAP otrzymała uprawnienia do prowadzenia kształcenia na kierunku "administracja" na poziomie studiów drugiego stopnia. »

ROZWIĄŻ "CASE`A" I ZDOBĄDŹ PRAKTYKĘ! 07-05-2008

AIESEC Polska Komitet Lokalny Białystok organizuje pod koniec maja na białostockich uczelniach warsztaty ?Case Study? skierowane do wszystkich studentów. Podczas warsztatów uczestnicy będą rozwiązywać problemy opracowane przez firmę i związane z jej działalnością. »

V KONFERENCJA MŁODYCH PRACOWNIKÓW NAUKI - "POLSKA WSCHODNIA - PERSPEKTYWY ROZWOJU" - 8-9 MAJA 2008 R. 29-04-2008

Wszystkich, którym bliski sercu jest rozwój regionów Polski Wschodniej, zapraszamy do uczestnictwa i dyskusji w trakcie V Konferencji Młodych Pracowników Nauki nt. Polska Wschodnia - perspektywy rozwoju, która odbędzie się w dniach 8-9 maja 2008 roku w Wyższej Szkole Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. »

WESOŁYCH ŚWIĄT 25-04-2008

Pogody ducha, zdrowia i radości oraz wszelkiego dobra z okazji Świąt Wielkanocnych Wyznawcom Prawosławia życzą... »

3 I 4 MAJA - DNIAMI REKTORSKIMI 25-04-2008

Na wniosek studentów WSAP - Rektor WSAP Prof. Jerzy Kopania ogłosił 3 i 4 Maja dniami wolnymi od zajęć. »

ODBYŁY SIĘ TARGI PRACY "DZIEŃ KARIERY" 24-04-2008

23 kwiecień 2008r. w Wyższej Szkole Administracji Publicznej im. S. Staszica odbyły się Targi Pracy pod hasłem "Dzień Kariery" zorganizowane przez Studenckie Koło Przedsiębiorczości oraz Biuro Karier WSAP. »

POZYCJA KOBIET W POLITYCE 24-04-2008

Członkowie SOPC, zainteresowani problematyką praw człowieka i aktualnymi sprawami społecznymi, podjęli wyzwanie zorganizowania seminarium pod hasłem "Pozycja kobiet w polityce". »

SPOTKANIE Z PROF. GRZEGORZEM KOŁODKO 22-04-2008

Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica ma zaszczyt zaprosić na spotkanie autorskie z profesorem Gorzegorzem Kołodko i promocję jego książki "Wędrujący Świat". »

SPOTKANIE AUTORSKIE Z OLGĄ TOKARCZUK 22-04-2008

Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica oraz Stowarzyszenie Edukacji Kulturalnej Widok mają zaszczyt zaprosić na spotkanie autorskie z Olgą Tokarczuk i promocję jej książki "Bieguni" »

TARGI PRACY ''DZIEŃ KARIERY'' 21-04-2008

Białystok, 23 kwiecień 2008r. Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. S. Staszica - COLLEGIUM NOVUM; ul. Ks. Suchowolca 6 »

KONFERENCJA "FUNDUSZE DLA EDUKACJI" - PODSUMOWANIE 16-04-2008

15 kwietnia 2008 r. w siedzibie Wyższej Szkoły Administracji Publicznej imienia Stanisława Staszica w Białymstoku odbyło się seminarium szkoleniowe ''Fundusze dla Edukacji'' skierowane do szkół ponadgimnazjalnych oraz podmiotów prowadzących tego typu placówki. »

POMIĘDZY WSCHODEM A ZACHODEM EUROPY - WIELOKULTUROWOŚĆ POLSKI I HISZPANII 15-04-2008

Wyższa Szkoła Administracji Publicznej i Fundacja Gran Via zapraszają na konferencję POMIĘDZY WSCHODEM A ZACHODEM EUROPY - WIELOKULTUROWOŚĆ POLSKI I HISZPANII w ramach I Dni Hiszpańskich w Białymstoku »

CZY SZTUKA JEST POTRZEBNA I DLACZEGO? 10-04-2008

Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica oraz Galeria Arsenał w Białymstoku zapraszają na wykład z cyklu - Czy sztuka jest potrzebna i dlaczego? »

design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.