Pracownia Praktyk Psychologicznych WSAP

Aktualności PPP

"Nie taki diabeł straszny, jak go malują" 16-01-2017

Warsztaty psychologiczne o radzeniu sobie ze stresem.

27 stycznia 2017 r., godz. 16.00-18.00.

Pracownia Praktyk Psychologicznych WSAP zaprasza wszystkich chętnych na bezpłatne warsztaty psychologiczne, które odbędą się 27 stycznia 2017 r. w godzinach 16.00 -18.00, w budynku Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Białymstoku przy ul. Ks. S. Suchowolca 6.

Wspólnie z prowadzącą uczestnicy zastanowią się nad tym co to jest stres, co powoduje, dlaczego się pojawia oraz jak sobie z nim radzić. Uczestnicy warsztatów poznają różne metody kontroli emocji, dzięki którym można redukować stres. Nie jest on wtedy taki straszny....

Uczestnicy warsztatów otrzymają zaświadczenie o uczestnictwie.

Prowadząca: Justyna Czerniewska – psycholog, absolwentka  Instytutu Psychologii WSAP.

Warsztaty przygotowane pod kierunkiem Danuty Prokulskiej-Balcerzak, psycholog z Instytutu Psychologii WSAP.

Miejsce: Białystok, WSAP, ul. Ks. Suchowolca 6

Zgłoszenia do 25 stycznia na adres: bos@wsap.edu.pl

Liczba miejsc jest ograniczona, decydować będzie kolejność zgłoszeń.

"Nie taki diabeł straszny, jak go malują" 17-05-2016

Warsztaty psychologiczne o radzeniu sobie ze stresem. 10 czerwca 2016 r., godz. 17.00-19.00.

Pracownia Praktyk Psychologicznych WSAP zaprasza wszystkich chętnych na bezpłatne warsztaty psychologiczne, które odbędą się 10 czerwca w godzinach 17.00 -19.00, w budynku Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Białymstoku przy ul. Ks. S. Suchowolca 6.

Przeczytaj całość »

"Trzecie oko" 12-05-2016

"Trzecie oko” czyli jak napisać scenariusz zajęć dla grupy dzieci i młodzieży - bezpłatne warsztaty psychologiczne.

13 maja 2016 r., (pt.) godz. 17.00-19.00.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu zgłoszonemu przez uczestników ostatnich warsztatów organizowanych przez PPP, zapraszamy na kolejne. Mają one charakter grupy roboczej.

Przeczytaj całość »

"Drabina" 16-04-2016

czyli jak budować poczucie własnej wartości u dzieci i młodzieży” bezpłatne warsztaty psychologiczne.

22 kwietnia 2016 r., (pt.) godz. 17.00-19.00.?

Poczucie własnej wartości opiera się m.inn na umiejętności pozytywnego oceniania siebie, na szacunku do siebie oraz znajomości swoich mocnych stron. W samorozwoju ważne jest również doświadczenie pozytywnych relacji z innymi, ponieważ to wpływa na budowanie pozytywnego obrazu własnej osoby.

Przeczytaj całość »

"Inny w klasie" 11-03-2016

Bezpłatne warsztaty psychologiczne "Inny w klasie" czyli jak pracować z klasą, w której jest izolujący się uczeń 18 marca 2016 r., godz. 17.00-19.00.

W grupach dzieci i młodzieży często można spotkać sytuację, w które są osoby izolujące się od niej lub izolowane przez grupę. Nie tylko utrudnia to prowadzenie zajęć, ale przede wszystkim jest niekomfortowe zarówno dla osoby izolującej się jak i dla grupy. Warsztaty są propozycją konkretnych zajęć dla klasy/grupy, podczas których będzie można tworzyć atmosferę sprzyjającą akceptacji dla różnorodności i innego punktu widzenia oraz tworzyć klimat przynależności do grupy i współpracy, pomimo oczywistych różnic.

Przeczytaj całość »

Jeden rok... a profity do końca życia 24-02-2016

Wolontariat Europejski „Erasmus plus” umożliwia wyjazd wolontariuszy z Polski do pracy w instytucjach non- profit działających w innych krajach europejskich oraz goszczenie wolontariuszy z innych państw w polskich organizacjach.

W ramach programu „Erasmus plus” osoby w wieku od 18 do 30 lat mogą nieodpłatnie spędzić w wybranym przez siebie kraju do 12 miesięcy. W czasie pobytu za granicą są zobowiązani do pomocy przy realizacji różnych projektów na rzecz społeczności lokalnej. Mogą one dotyczyć środowiska naturalnego, kultury, sztuki, zajęć z dziećmi, młodzieżą lub ludźmi starszymi, działań przeciwko narkomanii i bezrobociu.

Przeczytaj całość »

"Drabina" 23-02-2016

"Drabina" czyli jak budować poczucie własnej wartości u dzieci i młodzieży” bezpłatne warsztaty psychologiczne 4 marca 2016 r., (pt.) godz. 17.00-19.00.

Poczucie własnej wartości opiera się m.inn na umiejętności pozytywnego oceniania siebie, na szacunku do siebie oraz znajomości swoich mocnych stron. W samorozwoju ważne jest również doświadczenie pozytywnych relacji z innymi, ponieważ to wpływa na budowanie pozytywnego obrazu własnej osoby.

Przeczytaj całość »

"Szare czy czarno-białe?" 10-02-2016

"Szare czy czarno-białe?" jak wykorzystać współczesne bajki w pracy z grupą. bezpłatne warsztaty psychologiczne 19 lutego 2016 r. (pt.) godz.17. 00-19.00.

Współczesny rynek wydawniczy oferuje wiele bajek (picturebooks), które są adresowane do dzieci i nie tylko... Mogą one z powodzeniem służyć jako materiał do zajęć socjoterapeutycznych, godzin wychowawczych, rozmów z dziećmi i młodzieżą m.inn na temat poznania i rozumienia siebie, tolerancji, radzenia sobie w trudnych sytuacjach itp.


Przeczytaj całość »

Bądź na bieżąco

Zapisz się na newsletter »
design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.