Turniej Wiedzy o Przedsiębiorczości

Aktualności

Finał III edycji "Turnieju wiedzy o przedsiębiorczości" rozstrzygnięty. 21-01-2014

W dniu 17 stycznia 2014 r. w siedzibie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w Warszawie odbył się Finał "Turnieju wiedzy o przedsiębiorczości – Edycja III”.

Przeczytaj całość »

Finał III edycji "Turnieju wiedzy o przedsiębiorczości" już 17 stycznia 2014r.! 13-01-2014

Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku oraz Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego już po raz trzeci zorganizowały "Turniej wiedzy o przedsiębiorczości". Turniej skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Cel jaki przyświeca Turniejowi to kształtowanie i promocja postaw przedsiębiorczych wśród uczniów, sprawdzenie wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznych umiejętności przydatnych na rynku pracy.

Przeczytaj całość »

Przygotowanie do Finału TWoP III 17-12-2013

Drodzy Finaliści! serdecznie gratulujemy świetnego poziomu wiedzy. Przed Wami ostatni etap - Finał. W załączeniu znajduje się instrukcja, struktura biznesplanu oraz arkusz kalkulacyjny - materiał który pomoże w przygotowaniu się do ostatniej części Turnieju. Powodzenia. Komisja Turnieju"

Etap III FINAŁ: „Biznes Plany” Instrukcja >>>

Arkusze Kalkulacyjne >>>

Struktura biznes planu >>>

Wyniki rozmowy kwalifikacyjnej 16-12-2013

Szanowni Państwo, poniżej wyniki rozmowy kwalifikacyjnej będącej ostateczną przepustką do Finału "Turnieju wiedzy o przedsiębiorczości - Edycja III". Do finału przeszło zgodnie z regulaminem Turnieju 10 osób z najwyższą liczbą uzyskanych punktów. Wszystkim uczestnikom  rozmowy kwalifikacyjnej dziękujemy za udział  i gratulujemy bogatego zasobu wiedzy!. W szczególny sposób gratulujemy Finalistom i ich Opiekunom! Finał Turnieju odbędzie się w dniu 17 stycznia 2014 roku w siedzibie PARP w Warszawie.

Wyniki >>>

Do zobaczenia!
Komisja Turnieju.

Turniej Wiedzy o Przedsiębiorczości - etap II 10-12-2013

12 grudnia 2013r. (czwartek) odbędzie się drugi etap „Turnieju wiedzy o przedsiębiorczości” organizowanego przez Wyższą Szkołę Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku  oraz Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego.

Do pierwszego etapu Turnieju zgłosiły się 1384 osoby z 86 szkół z całej Polski. Do drugiego etapu zakwalifikowało się 58 uczestników, z których 22 weźmie udział w rozmowie kwalifikacyjnej, stanowiącej przepustkę do finału Turnieju. Zwycięzcy Turnieju Wiedzy o Przedsiębiorczości otrzymają ufundowane przez Rektora WSAP - indeksy na dowolny kierunek studiów licencjackich oferowany przez Wyższą Szkołę Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku oraz nagrody specjalne (wysokiej klasy sprzęt elektroniczny) ufundowany przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego.
 
„Turniej wiedzy o przedsiębiorczości”  organizowany jest już po raz trzeci. Celem  Turnieju jest kształtowanie i promocja postaw przedsiębiorczych wśród uczniów, sprawdzenie wiedzy teoretycznej oraz praktycznych umiejętności niezbędnych na rynku pracy. Uczestnicy Turnieju rozwiną umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej, kreatywności, negocjacji, podejmowania decyzji i kształtowania postaw przedsiębiorczych oraz generowania pomysłów i biznesplanów na własną działalność gospodarczą.
 
Patronat honorowy nad Turniejem sprawują:  Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Minister Edukacji Narodowej oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Aktualizacja 05-12-2013

Szanowni Państwo, przypominamy, iż kolejny etap "Turnieju wiedzy o przedsiębiorczości - Edycja III" - Rozmowa kwalifikacyjna, odbędzie się w dniu 12 grudnia 2013 r. w godzinach 10.00-14.00 w siedzibie WSAP: ul. Ks. Stanisława Staszica 6., 15-567 Białystok.

Zapraszamy!

Komisja Turnieju

WYNIKI ETAPU II. Część 1. TWoP Edycja III 16-11-2013

Szanowni Państwo,

Poniżej publikujemy wyniki Etapu II. Część 1. "Turnieju wiedzy o
przedsiębiorczości - Edycja III".

Zgodnie z Regulaminem TWoP do Etapu II Cześć 2 "Rozmowa kwalifikacyjna"   zakwalifikowały się łącznie 22 osoby.

Gratulujemy wszystkim zakwalifikowanym do Etapu II. Cześć 2. oraz dziękujemy za udział pozostałym uczestnikom Turnieju oraz ich Opiekunom Szkolnym.

Poniżej zamieszczamy również zgodnie z Regulaminem, obszary tematyczne do Części 2.  Etapu II.

Dziękujemy i życzymy powodzenia!!!

OBSZAR TEMATYCZNY ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ

WYNIKI ETAPU II CZEŚĆ 1. TURNIEJU WIEDZY O PRZEDSIĘBIORCZOŚCI - EDYCJA III

Wyniki I Etapu TWoP Edycja III 31-10-2013

Szanowni Państwo,

Poniżej publikujemy wyniki I etapu "Turnieju wiedzy o przedsiębiorczości - Edycja III".

Zgodnie z Regulaminem TWoP do Etapu II  zakwalifikowało się łącznie 58 osób.

Gratulujemy wszystkim zakwalifikowanym do Etapu II oraz dziękujemy za udział pozostałym uczestnikom Turnieju oraz ich Opiekunom Szkolnym.

Poniżej zamieszczamy również zgodnie z Regulaminem, obszary tematyczne do Części 1  Etapu II.

Dziękujemy i życzymy powodzenia!!!

Wyniki Etapu I Turnieju wiedzy o przedsiębiorczości - Edycja III

Obszary tematyczne Części I. Etapu II.

Wyniki Etapu I - Grupa I.: Poniedziałek, 28 października 2013r.

Wyniki Etapu I - Grupa II.: wtorek, 29 października 2013r.

Wyniki Etapu I - Grupa III.: środa, 30 października 2013r.

Problemy techniczne - informacja 25-10-2013

W oparciu o § 6 Postanowienia końcowe,  pkt. 1 Regulaminu Turnieju wiedzy o przedsiębiorczości – Edycja III,  pragniemy poinformować, iż w skutek trudności technicznych i konieczności anulowania wyników I części Turnieju, w dbałości o poszanowanie możliwości wyboru terminu pisania wznowionego terminu Etapu I. i zachowania porównywalnych warunków, zapisy Regulaminu w poszczególnych jego punktach przyjmują brzmienie zmienione.

Przebieg I Etapu w formie wznowionej >>>

Problemy Techniczne 24-10-2013

W związku z problemami technicznymi funkcjonowania platformy zgłaszanymi przez poszczególne szkoły, wyniki testu z etapu 1 ZOSTAJĄ ANULOWANE.

Ponowne przystąpienie do rozwiązania testu wyznaczone zostaje w trzech następujących terminach:

  • poniedziałek (28.10) w godzinach 11:00 - 12:00
  • wtorek (29.10) w godzinach 11:00 - 12:00
  • środa (30.10) w godzinach 11:00 - 12:00
design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.