Aktualności

Aktualności

Realizacja Programu Erasmus+ 13-11-2014

W roku akademickim 2014/2015 realizacja Programu Erasmus+ decyzją Rektora WSAP, dr hab. Hanny Konopka, prof. WSAP, została zawieszona.

Decyzja – plik pdf

Wizyta partnerów z Turcji 09-07-2014

Profesorowie z K.Maraş Sütçü Imam University w dn. 2-3 lipca gościli we WSAP.

Prof. Dr Mehmet TAN i Prof. Dr Zeynep HATUNOGLU z nowej partnerskiej uczelni w Turcji spotkali się z pracownikami Instytutu Szkoleń i Współpracy Międzynarodowej WSAP w celu omówienia zakresu przyszłej współpracy partnerskiej, przeprowadzili również wykłady gościnne dla studentów WSAP. 

Galeria >>>

Zakończenie semestru w Supraślu 19-06-2014

W dniu 12 czerwca 2014r. cudzoziemcy studiujący na WSAP w ramach wymiany z Programu Erasmus wzięli udział w wycieczce do Supraśla.

Zakończenie semestru miało charakter nieoficjalny. W Supraślu studenci zwiedzili Muzeum Druku i Papiernictwa, Muzeum Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej oraz Galerię Wiktora Wołkowa. Spotkanie zakończyło się wspólną kolacją i wspomnieniami z pobytu we WSAP, w Białymstoku i Polsce.

Galeria >>>

Występ studenta Erasmus w Dniu Akademickim 30-05-2014

25 maja 2014, w Dniu Akademickim – Jedność w różnorodności, kończącym XII Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki, wystąpił student z Turcji, będący na studiach WSAP w ramach wymiany Erasmus.

Student, Ulas Kalay, wystąpił z repertuarem tureckim i zaśpiewał 4 piosenki przy akompaniamencie gitary.

Galeria >>>

Studenci Erasmus na Juwenaliach 25-05-2014

W dniu 21 maja 2014 studenci Erasmus wzięli udział w paradzie rozpoczynającej Dni Kultury Studenckiej Juwenalia 2014.

Parada przeszła  ulicami Białegostoku z Placu Uniwersyteckiego na kampus Politechniki Białostockiej.

Galeria >>>

Erasmus Charter for Higher Education 2014 - 2020 17-04-2014

Erasmus Charter przyznany Wyższej Szkole Administracji Publicznej imienia Stanisława Staszica w Białymstoku przez Komisję Europejską.

Z przyjemnością informujemy, iż WSAP otrzymał Uczelnianą Kartę Erasmus na lata 2014-2020, która uprawnia nas do realizowania wszystkich działań w ramach programu Erasmus+. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszym dokumentem Erasmus Policy Statement.

Spotkanie z Policją 07-04-2014

W dniu 1 kwietnia 2014r. cudzoziemcy WSAP wzięli udział spotkaniu z Policją.

Spotkanie miało na celu przybliżenie studentom zasad bezpieczeństwa podczas pobytu w Białymstoku i zamieszkania w Polsce.

Przeczytaj całość »

Wizyta w Mykolas Romeris University 07-04-2014

W dniach 24-30 marca 2014 pracownik Wyższej Szkoły Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku uczestniczył w wyjeździe STA i przebywał w Mykolas Romeris University na Litwie na szkoleniu w ramach programu LLP Erasmus 2013/2014.

Galeria zdjęć >>>

Spotkanie integracyjne Erasmus II Semestr 25-03-2014

W terminie 27 luty 2014 r. miało miejsce spotkanie integracyjne dla studentów II semestru w ramach wymiany Erasmus.

Spotkanie integracyjne odbyło się w Białostockim Ośrodku Sportu i Rekreacji, gdzie studenci mieli możliwość aktywnego wypoczynku i jazdy na łyżwach na lodowisku. Drugą część spotkania stanowiła uroczysta kolacja z udziałem Prorektora WSAP.

Galeria zdjęć >>>

Dzień Kultury WSAP 05-02-2014

25 stycznia 2014 – był to Dzień Kultury WSAP

Dzień Kultury WSAP był organizowany dla studentów uczelni. Była to okazja do integracji środowiska studenckiego w wymiarze międzynarodowym oraz do bliższego zapoznania się studentów polskich i cudzoziemców, studiujących w WSAP. W Dniu Kultury wzięli udział cudzoziemcy studiujący w ramach wymiany Erasmus, ale także cudzoziemcy studiujący w trybie studiów ciągłych. Uczestnicy zaprezentowali własny kraj ojczysty i rodzinne miasto, wymienili się opiniami na temat różnic kulturowych. W programie przewidziane były również warsztaty w grupach oraz degustacja potraw kulinarnych, charakterystycznych dla danej kultury i własnoręcznie przygotowanych przez studentów. Spotkanie zakończył mini koncert gitarowy studenta z Turcji.

Zapraszamy do galerii zdjęć >>>

Informacje o współpracy WSAP z uczelniami na świecie

Zobacz szczegóły »
design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.