Konferencje - Wyjazdy

Aktualności - Wyjazdy

Public Administration in Central Europe: In Search of Tradition 20-06-2013

Instytut Administracji Publicznej Uniwersytetu Mykolas Romeris w Wilnie serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w e-konferencji na temat: “Public Administration in Central Europe: In Search of Tradition”, która odbędzie się w dniach 7-8 listopada 2013 r.

Szczegóły w załączniku >>>

IX Kongres Ochrony Informacji Niejawnych, Biznesowych I Danych Osobowych 21-05-2013

Tematyka:

  • Aktualne zagrożenia bezpieczeństwa narodowego i gospodarczego kraju
  • Zagrożenia tajemnicy przedsiębiorstwa w gospodarce rynkowej
  • GIODO oraz PIP zwiększają skuteczność kontroli danych osobowych. Kary za naruszenia
  • Ochrona własności intelektualnej i przemysłowej oraz dwie debaty dot. ochrony informacji niejawnych oraz danych osobowych.

Więcej informacji >>>

III Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Zarządzanie Jednostkami Samorządu Terytorialnego" 08-04-2013

W imieniu prof. zw. dr hab. Edwarda Urbańczyka serdecznie zapraszamy na III Międzynarodową Konferencję Naukową pt. "Zarządzanie jednostkami samorządu terytorialnego", która odbędzie się w Międzyzdrojach w dniach 24-26.06.2013 r. Szczegóły w załączonym folderze.

Rejestracja rozpoczyna się 11.03.2013.
Termin zgłoszeń 30.04.2013.

Serdecznie zapraszamy
Komitet Organizacyjny III edycji "Zarządzania jednostkami samorządu terytorialnego"
tel. 091 444 1836

Folder >>>

E- administracja - szanse i zagrożenia 08-04-2013

Instytut Administracji KUL, Koło Naukowe Studentów Administracji KUL, Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Wydziału Prawa i Administracji UJ oraz Studenckie Koło Naukowe Prawników UMCS zapraszają do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "E- administracja - szanse i zagrożenia".

Konferencja odbędzie się 24 maja 2013 r. w Lublinie, ul. Spokojna 1, Collegium Iuridicum.

Osoby chętne do wzięcia udziału w Konferencji proszone są o nadsyłanie formularzy zgłoszeniowych wraz z abstraktem na adres mailowy konferencja.kul2013@wp.pl  do dnia 19 kwietnia bieżącego roku.

Pytania i wnioski również prosimy kierować na wskazany adres mailowy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji.

Formularz zgłoszeniowy

Europejskie modele samorządu 06-04-2013

Instytut Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego (Zakład Europejskich Studiów Subregionalnych) we współpracy z Instytutem Politologii Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN (Katedra Samorządu Terytorialnego i Wspólnot Lokalnych), Kolegium Ekonomiczno-Społecznym Szkoły Głównej Handlowej (Katedra Administracji Publicznej), Instytutem Europy Środkowowschodniej oraz Fundacją Rozwoju Demokracji Lokalnej zaprasza na ogólnopolską konferencję naukową pt. Europejskie modele samorządu. Stan obecny i perspektywy organizowaną w dniu 24 kwietnia 2013 roku w Sali Brudzińskiego w Pałacu Kazimierzowskim.

Firmówka >>>

Karta zgłoszeniowa >>>

Ogólnopolska Konferencja Naukowa 06-04-2013

Nowoczesne instrumenty zarządzania finansami jednostek samorządu terytorialnego.

Konferencja organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Samorządu Terytorialnego oraz Zakład Ekonomiki i Finansów Samorządu Terytorialnego działające na Wydziale Ekonomii i Zarządzania.

Przeczytaj całość »

Zarządzanie Wartością Przedsiębiorstwa 01-03-2013

Szanowni Państwo,

W imieniu prof. zw. dr hab. Edwarda Urbańczyka mamy zaszczyt zaprosić Państwa na XIII Międzynarodową Konferencję Naukową Zarządzanie Wartością Przedsiębiorstwa, która odbędzie się w dniach 20-22 czerwca 2013r. w Międzyzdrojach. 

Szczegóły dotyczące Konferencji >>>

Z poważaniem
Komitet Organizacyjny
XIII Międzynarodowej Konferencji
Zarządzanie Wartością Przedsiębiorstwa
www.zwp.konferencja.org
e-mail:zwp@konferencja.org
tel.091 444 18 36

Haktywizm 15-02-2013

Zakład Ruchów Politycznych Wydziału Politologii UMCS serdecznie zaprasza do działu w ogólnopolskiej konferencji naukowej "Haktywizm" która odbędzie się w dniach 8-9 maja 2013 r. w Lublinie (Wydział Politologii).

Przeczytaj całość »

Zarządzanie Strategiczne Rozwojem Regionu - Perspektywa 2014-2020. Rekomendacje dla Polski i Europy Środkowo-Wschodniej 13-02-2013

Głównym zadaniem przygotowywanej konferencji będzie prezentacja i przedyskutowanie nowych koncepcji i podejść do roli zarządzania strategicznego w rozwoju regionalnym i lokalnym Polski oraz innych państw Europy Środkowo-Wschodniej na tle procesów globalizacji, integracji międzynarodowej i reform systemowych, w szczególności w kontekście nowej perspektywy finansowej UE. Dorobek konferencji pozwoli opracować wnioski i rekomendacje dla polityki regionalnej Polski i polityki spójności UE.

Przeczytaj całość »

Ochrona praw i wolności jednostki wobec władczej ingerencji administracji publicznej - stan obecny i wyzwania 13-02-2013

Konferencja ma na celu wymianę poglądów w zakresie aktualnych i istotnych problemów związanych z ochroną praw i wolności jednostki w postępowaniach prowadzonych przez organy administracji, ocenę systemu ochrony jednostki wobec działań władczych administracji publicznej, jak również sformułowanie postulatów w zakresie dalszych prac ustawodawczych.

Przeczytaj całość »

Program współpracy między uczelniami na świecie

Zobacz szczegóły »
design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.