Powszechny dostęp do broni palnej - szanse i zagrożenia

(22-02-2013)

4 marca 2013r. (poniedziałek) zapraszamy na debatę p.t. „Powszechny dostęp do broni palnej – szanse i zagrożenia”.

Podczas spotkania w gronie przedstawicieli służb mundurowych, wykładowców, specjalistów w zakresie prawa dostępu do broni w Polsce oraz studentów i uczniów podejmiemy dyskusję na temat posiadania broni palnej w kontekście przepisów prawa i zwyczajów panujących w Polsce. Udział w spotkaniu wezmą: prof. Daniel Boćkowski – specjalista w dziedzinie bezpieczeństwa międzynarodowego ze szczególnym uwzględnieniem terroryzmu politycznego i religijnego, dr Łukasz Urbański – ekspert prawny i ds. broni palnej, ppłk Krzysztof Przepiórka – były żołnierz GROM-u, prezes Fundacji Byłych Żołnierzy Jednostek Specjalnych GROM oraz przedstawiciele Podlaskiej Komendy Wojewódzkiej Policji.
Debata rozpocznie się o godz. 11.30 w Małej Auli, przy ul. ks. Suchowolca 6.
Zapraszamy!

design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.