"... przerwany lot i życie ..."

(09-03-2018)

"... przerwany lot i życie ..." to tytuł książki autorstwa Eugeniusza Nikulina, Rektora naszej uczelni, doktora nauk wojskowych. Książka zawiera wiersze odnoszące się do sytuacji jaka miała miejsce 10 kwietnia 2010 roku - katastrofa smoleńska. 

W zawartych wierszach w ujęciu rymowanym przedstawiona została tragiczna sytuacja tego szczególnego poranka, jak również związane z tą sytuacją inne wydarzenia i przemyślenia od chwili tragedii. W książce są również wiersze odnoszące się do tragicznych dla Polski czasów związanych z wywózkami na Sybir, tragedią katyńską jak i innymi ważnymi datami. Autor w książce umieścił własne zdjęcia, jak również szkice nawiązujące do tragicznych zdarzeń.

Książka jest dostępna w bibliotece WSAP.


design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.