"Kobiety w Mundurach"

(09-03-2018)

W dniu 8 marca z okazji „Dnia Kobiet” z inicjatywy Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku w auli Wyższej Szkoły Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica odbyła się konferencja „Kobiety w mundurach”. W spotkaniu udział wzięły przedstawicielki z poszczególnych formacji mundurowych.

Z okazji „Dnia Kobiet” w auli Wyższej Szkoły Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica odbyła się konferencja „Kobiety w mundurach”. Spotkanie zorganizowane zostało przez Komendę Miejską Policji w Białymstoku. W przedsięwzięciu wzięły udział przedstawicielki poszczególnych formacji mundurowych tj. Panie Naczelnik Wydziału Prewencji i Wydziału Prezydialnego, Kadr i Doskonalenia Zawodowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku oraz funkcjonariuszki z Żandarmerii Wojskowej w Białymstoku, z 18 Białostockiego Pułku Rozpoznawczego, z Państwowej Straży Pożarnej, ze Straży Miejskiej     i  Zakładu Karnego. W spotkaniu wzięli również udział uczniowie białostockich klas mundurowych. Tematem wiodącym konferencji był dobór do służb mundurowych i kwestia tego, jak wygląda praca z perspektywy kobiet służących w poszczególnych formacjach. Spotkanie podsumował Prorektor ds. Studenckich Pan Doktor Jacek Pietraszewski. Uczniowie z okazji Narodowego Dnia Kobiet podziękowali wszystkim reprezentantkom poszczególnych służb mundurowych, wręczając im bukiety kwiatów. 

Galeria zdjęć >>>

Źródło:

http://www.bialystok.policja.gov.pl/po2/aktualnosci/50849,quotKobiety-w-mundurachquot.html

design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.