Administracja Świątecznie

(03-12-2017)

Już podczas kolejnego zjazdu: w sobotę, 16 grudnia 2017 roku, studenci kierunku Administracja wezmą udział w konkursie z wiedzy o administracji. Do konkursu zostali zaproszeni wszyscy studenci pierwszego, drugiego i trzeciego roku.

Zostaną oni podzieleni na siedem grup, które będą rozwiązywać zadania przygotowane przez naszych wykładowców: dr Paulę Borowską, dr Alicję Gołębiowską, dr Małgorzatę Wenclik oraz dr Jarosława Ruszewskiego.

Na dziesięciu stanowiskach, na studentów będą czekały zadania - wyzwania. Na grupę, która podejdzie do wszystkich zadań i rozwiąże je prawidłowo, czeka nagroda!!

Po administracyjnych zmaganiach zapraszamy wszystkich uczestników konkursu na podsumowanie konkursu oraz na spotkanie wigilijne.

Serdecznie zapraszamy i życzymy powodzenia!

design b85

© Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Znajdź nas na: WSAP jest Super WSAP jest Super WSAP jest Super  WSAP jest Super

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.